Hidrolāti/Ziedūdeņi. Auga dvēselītes.
Kas ir Hidrolāts/Ziedūdenis? Tehniski tas ir destilēts augs pluss ūdens. Kā rezultātā ir, auga dvēselīte pudelītē. Katrs augs ness savu spēku, zināšanas, dziedināšanu, informāciju par sevi, sadarbojoties ar katru cilvēku individuāli. Auga kopējais informatīvais lauks, par kuru mēs katrs vairāk vai mazāk zinām no paaudzes paaudzē. Varam izlasīt grāmatās, vai iegūt savu pieredzi. Mana pieredze ir vairāk pētīt un nodot enerģētisko mijiedarbības auga lauka informāciju. Pastāv arī katra cilvēka sajūtas, enerģētiskā ietekme, ko katrs sajūt individuāli mijiedarbojoties ar katru auga aromātu energiju iedarbību.
Aprakstos pie hidrolātiem es esmu sazipojusi to kā es jūtu katra Hidrolāta enerģiju.
Kā lietot Hidrolātu/Ziedūdeni? Katram hidrolātam ir savs aromāts un lai cik dīvaini tas nebūtu, katram cilvēkam tas var smaržot savādāk. Bet noteikti tā jau ir aromterapija sasmaržojot Hidrolātus. Mani Hidrolāti ir 100 ml pudelītes ar pūšamu dozatoru, uzpūšot gaisā jūs iedarbojaties uz visiem saviem smalkajiem ķermeņiem, protams arī uz fizisko. Uzpūšot uz ādas, notiek dziļš ārstniecisks process. Katrs hidrolāts ko jūs izvēlaties, mijiedarbojas ar jums. Dziedinot jūsos to kas prasās tapt vesels. Būšana jūsu izvēlētā hidrolāta aromāta laukā paplašina jūsu apziņu, vēršs uzmanību uz to ar kādu energo informatīvo lauku katrs augs ir pie jums nonācis. Pie katra hidrolāta meklējiet īsu aprakstu.
Ja ir velme izsmaržot visus manis gatavotos hidrolātus, sarunāsim tikšanos mums vislabākajā laika.
Zvaniet 22063549
Hidrolātus arī sūtu pa dažādiem pastiem.
Ko par hidrolātiem saka citi cilvēki:
Hidrolāti. Kādreiz smalki saukti par ziedūdeņiem. Tagad guvuši zinātniskāku "ķīmiskāku" nosaukumu "hidrolāti". Tāda reizē diktām smalka, bet tomēr dabiska un efektīva padarīšana.
Ja runā pavisam vienkāršoti - tos iegūst augu materiālu tvaicējot, un pēc tam kondensēto šķidrumu savācot. Hidrolāti ir dabīgs blakus produkts ēterisko eļļu ieguvē. Gaistošā vielu daļa saistās ar augiem cauri plūstošo tvaiku, un strauji atdzesējot kondensējas. Ūdens frakcija paliek apakšā, bet ēteriskā eļļa virspusē.
Galvenais nevajag pārcensties, te princips "jo vairāk, jo labāk" nestrādā. Speciālā iekārtā tvaiks plūst cauri augu masai un visai uzpariktei lieki nekur neuzkavējoties. Virtuves spēlītēs var paeksperimentēt ar tīkamāko, papētīt interesējošo augu īpašības, sataisīt vienu porciju savām vajadzībām. Un tas ir ļoti labi, tikai "fabriku" no katliņa negaidām un netaisām.
Tā kā hidrolāti savā zinā ir "modes prece", ir jāuzmanās arī pērkot. Nevajadzēt pirkt lētu masu produkciju. Jāskatās, ko vēl ražotājs piedāvā, kādas ir tehnoloģijas, kāda izsekojamība. Ka nesanāk tas pats, kas būtu no tām pārķīmiķotajām brūtgāna importa rozēm. Vai vēl "labāk" - sintētiski sasmaržināts sķidrums.
Tāpat nav jākautrējas izprāšņāt vietējo tirgotāju - no kurienes kādi augi nākuši, kā taisīts. Izcili, ja ir iespēja pasmaržot, uzpilināt pilīti uz ādas.
Tad ko ar tiem ziedūdeņiem lai dara?
Visvislielākā nozīme ir tieši ādas kopšanā, mitrināšanā un attiecīgo augu sastāvā esošo vielu ienešanā ādā. Plaši lieto krēmu un emulsiju gatavošanā.
. Uzsmidzini uz ģīmja ziedūdeni un vēl mitro ģīmi iesmērē ar pilienu eļļas, vai sajauc abus saujā un pietiek visam pārējam ar. Sanāk kā emulsija tieši uz ādas, nav taukaina sajūta.
Tā kā ziedūdeņi satur zināmu daudzumu ēterisko eļļu, tos pielieto arī aromaterapijā. Gan tīri fiziski aromatizējot savu dzīves telpu, gan psiholoģiskajā aspektā un dažādās garīgajās praksēs.